Щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Проектована 14 (К-2) в с. Давидів, що визначена для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Виконавчий комітет Давидівської сільської ради оголошує проведення громадських слухань з розгляду проекту детального плану території, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Проектована 14 (К-2) в с.Давидів, що визначена для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Щодо зміни цільового призначення земельних ділянок на вул. В. Стефаника - вулиця Проектована в с. Виннички, що визначені для індивідуального житлового будівництва.

Виконавчий комітет Давидівської сільської ради оголошує проведення громадських слухань з розгляду проекту детального плану території, щодо зміни цільового призначення земельних ділянок на вул.В.Стефаника - вулиця Проектована в с.Виннички, що визначені для індивідуального житлового будівництва.

Щодо формування та відведення земельної ділянки на вул. Промислова – вулиця Проектована в с. Давидів, що визначена для продажу на земельних торгах (аукціон).

Виконавчий комітет Давидівської сільської ради оголошує проведення громадських слухань з розгляду проекту детального плану території, щодо формування та відведення земельної ділянки на вул.Промислова – вулиця Проектована в с.Давидів, що визначена для продажу на земельних торгах (аукціон).