АТ «Львівгаз» відтепер стає Львівською філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

АТ «Львівгаз» відтепер стає Львівською філією «ГАЗМЕРЕЖІ» «ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер нараховують 4 млн клієнтів: компанія надаватиме послуги ще в трьох областях «ГАЗМЕРЕЖІ» динамічно об’єднують країну та забезпечують стабільною доставкою газу все більше українців. Так, із 1 вересня 2023 року національний оператор, згідно з Постановою НКРЕКП No1596 від 31 серпня 2023 року, почав розподіляти газ ще в трьох областях – Київській, Житомирській та Львівській. Дію попередніх ліцензіатів АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз» і АТ «Львівгаз» відповідно припинено. У зв’язку з розширенням меж господарської діяльності клієнтський простір компанії зріс одразу з 2-х до 4-х млн. Місія «ГАЗМЕРЕЖІ» – розбудова надійної партнерської взаємодії з кожним споживачем. А індивідуальний комфорт – наскрізний принцип роботи ліцензіата. Турбуючись про нових клієнтів, національний оператор забезпечив безперебійний і легкий перехід на обслуговування та повну консультаційну підтримку. Окрім покращення сервісу, управляюча компанія пліч-о-пліч із новоутвореними Київською, Житомирською та Львівською філіями займатиметься модернізацією газорозподільної мережі у відповідних областях. Першочергові завдання – стала робота інфраструктури та підготовка до опалювального сезону з урахуванням викликів військового стану. Зазначимо: ∙ Станом на сьогодні компанія надає послуги, згідно з усіма ліцензійними вимогами в Кіровоградській і Харківській областях, місті Харків, місті Дніпро та Дніпровському районі, а також місті Кривий Ріг і Криворізькому районі. ∙ Інтереси жителів усіх зазначених територій під захистом держави, Групи Нафтогаз і національного оператора. Всі важливі новини, нагадування, інформація про відключення та відповіді на питання ви можете знайти в офіційному телеграм каналі Львівської філії «Газмережі» - https://t.me/lvgazmerezhi.

Про зміни з 1 жовтня 2023 року, які чекають на платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до

Державна податкова служба України

Програма підтримки економічної стійкості України

Громадська організація «Вест Юкрейн Діджитал» звертається з наступним. Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Програма сприятиме підвищенню здатності ВПО та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам та допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для ВПО та постраждалого населення. Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від конфлікту населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які потребують коштів для відновлення або розширення своєї діяльності на новому місці. Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України, яка надається на придбання основних засобів. Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті. Звертаємось до вас з проханням поширити інформацію про дану Програму серед представників малого та середнього бізнесу, релокованого у вашу громаду. У випадку запитань, можете зв'язатися із головою ГО «Вест Юкрейн Діджитал» Оксаною Качурівською за номером телефону +380969977204.

Які види тимчасової зайнятості пропонують безробітним?

Львівська обласна служба зайнятості активно спрямовує зусилля на організацію громадських, суспільно корисних та інших робіт тимчасового характеру, щоби безробітні хоч якийсь період були залучені до трудової діяльності та розширили можливість знайти роботу на постійній основі, а територіальні громади могли вирішити нагальні питання життєдіяльності. Завдяки цьому у січні-червні 426 осіб мали гарантований легальний заробіток. Із них 186 клієнтів служби зайнятості виконували роботи тимчасового характеру або громадські, а 240 – суспільно корисні.