Шановні мешканці громади Просимо не спалювати сухостій 

Шановні мешканці громади Просимо не спалювати сухостій  Спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій️ Порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальності. Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне спалювання рослинності на громадян накладається штраф у сумі від 3 060 до 6 120 грн, а на посадових осіб від 15 300 до 21 420 грн. Не будьте ворогом для своєї країни! Спалювати сухостій – це ЗЛОЧИН Закликаєма ВАС бути свідомими та відповідальними!  Бережіть свій край, свою природу!

У Державній службі України з питань праці розпочато інформаційну кампанію з державного ринкового нагляду

Західне міжрегіональне управління Державної служби проводить інформаційну кампанію з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду, яка направлена на підвищення обізнаності виробників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів (споживачів) щодо вимог надання продукції на ринку, що віднесена до сфери відповідальності Держпраці.

Пустомитівська ДПІ: одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме до 1 березня 2023 року

Пустомитівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Податківці Пустомитівської ДПІ інформують громадян про Деклараційну кампанію у 2023 році

Податківці Пустомитівської ДПІ інформують відвідувачів податкової інспекції, що з початку 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року.