Пошук

Список депутатів

Надаємо інформацію стосовно депутатського корпусу
VIII демократичного скликання
Давидівської сільської ради

 

Бабенко Ігор Іванович  
обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»

 


         

Біда Роман Богданович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі  від Львівської обласної організації Політичної партії «Об’єднання Самопоміч»


        

Бортнічук Олена Олександрівна

обрана у єдиному багатомандатному виборчому окрузі  від Львівської обласної територіальної організації Політичної партії «Голос».


         

Брегін Андрій Іванович

обраний  у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Політичної партії «Об’єднання Самопоміч».


        

Бульба Остап Стефанович  

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

 


Верходай Володимир Любомирович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Політичної партії «За майбутнє».


        

Винник Ігор Олегович

обраний  у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської крайової організації Політичної партії «Народний Рух України».


        

Вульчак Андрій Васильович

обраний  у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».


         

Гнатів Ірина Леонідівна

обрана у територіальному виборчому окрузі №1 від Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».


         

Данилюк Олег Петрович

обраний у територіальному виборчому окрузі №3 від Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».


        

Допілка Микола Ярославович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної територіальної організації Політичної партії «Голос».


        

Дунець Роман Ярославович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Політичної партії «Слуга Народу».


        

Камінський Мар’ян Володимирович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Політичної партії «За майбутнє».


        

Кінаш Мирослав Юрійович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».


              

Клименко Олександр Олександрович

обраний у  єдиному багатомандатному виборчому окрузі виборчому окрузі Львівської обласної організації Політичної партії «Слуга Народу».


         

Кришталь Світлана Михайлівна

обрана у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».


         

Босий Роман Миколайович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі  від  Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання  «Свобода».


        

Малиш Богдан Андрійович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської крайової організації Політичної партії «Народний Рух України».


         

Марценюк Назар Олександрович  

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі  від Львівської обласної територіальної організації Політичної партії «Голос».


        

Подвірна Наталія Степанівна

обрана у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Політичної партії «За майбутнє».


        

Сухарина Андрій Теодорович

обраний  у територіальному виборчому окрузі №2 від Львівської обласної організації Політичної партії «Українська Галицької Партія».


         

Удуд Петро Іванович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».


         

Филь Ярослав Миронович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласної організації Політичної партії «Українська Галицької Партія».


        

Кухарський Ігор Ярославович

обраний у  єдиному багатомандатному виборчому  окрузі від Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».


         

Черна Тарас  Ігорович

обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Львівської обласною організації Політичної партії «Українська Галицької Партія».


        

Читайло Степан Степанович

обраний у територіальному виборчому окрузі №4 від Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь