Послуги для жителів

Нотаріальні послуги

В Давидівській сільській раді секретар виконкому здійснює тільки певного роду нотаріальні дії: посвідчує заповітидовіреності (видача довіреностей на закордон і на вчинення дій з нерухомим майном в компетенцію секретаря не входить), підписи на заявах, завіряє копії документів. Всі ці послуги здійснюються згідно державного мита: заповіт 0,85 грн., довіреність 0,34 грн., посвідчення підпису на заяві 0,34 грн., завірення копій документів 0,17 грн.

Реєстрація місця проживання

В Давидівській сільській раді можна здійснити реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання (приписку). Послуга платна, її вартість 12,33 грн.

Заключення договору на вивіз сміття

У зв'язку з неналежним виконанням умов договорів з вивозу твердих побутових відходів попередніми перевізниками, Давидівська сільська рада провела конкурс та за його результатами визначила нового перевізника - ДВ "Екосвіт". З 03 серпня 2017 р. та щочетверга з 9:00 год. у приміщенні Давидівської сільської ради представник ДВ "Екосвіт" прийматиме мешканців для укладання угод про вивіз твердих побутових відходів в с. Давидів та с. Черепин.

Безоплатна правова допомога для населення

Безоплатна правова допомога – це правова допомога, що надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.
Перелік правових послуг:
• Надання правової інформації
• Надання консультацій і роз’яснень з правових питань
• Складання заяв, скарг та інших документів правового характеру( крім документів процесуального характеру)
• Надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації