Найсвiжiшi новини про стан захворюваностi
населення Давидiвської ОТГ на COVID-19 та заходи запобiгання поширення коронавiрусної хвороби

 

Стан захворюваностi на коронавiрус на 13 травня 2020 року

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 у Давидівській об'єднаній територіальній громаді. Отримано 1 нове повідомлення про лабораторно підтверджений випадок у с. Кротошин. Станом на 10:00 13 травня 2020 року: Загальна кількість хворих - 24 людини Давидів - 21 Пасіки-Зубрицькі - 2 Кротошин - 1 11 людей вже одужали і у них не виявлено вірусу. Від початку карантину, в Давидівській ОТГ було зареєстровано 35 випадків зараження. Загалом було протестовано 150 людей (з них 111 у с. Давидів)

УВАГА! Зберігайте спокій!

Давидівська сільська рада ОТГ підготує офіційний запит до Львівської міської ради щодо повідомлення про смерть від коронавірусу мешканця села Давидів. До моменту підтвердження або спростування цієї інформації просимо уникати чуток та спекуляцій на тему людського життя. Зберігайте спокій!

Увага! Важлива інформація!

Сьогодні, на сайті Львівської міської ради було повідомлено про те, що учора, 10 травня, в реанімації госпіталю ветеранів та репресованих імені Юрія Липи від коронавірусу помер мешканець села Давидів 1935 року народження. Інформуємо Вас про те, що до КНП "ЦПМСД Давидівської сільської ради ОТГ" даних про цього мешканця НЕ надходило і результати аналізу теж, а тому він не був зареєстрований серед тих, хто захворіли на Covid-19 у Давидівській ОТГ. Імовірніше цей чоловік при здачі аналізів на виявлення коронавірусної інфекції не вказав села Давидів, натомість інший населений пункт, або був зареєстрований у Давидові, однак тут не проживав чи навпаки. З повідомлення відомо, що чоловік лікувався вдома, після погіршення стану його госпіталізували і виявили Covid-19. Прохання до мешканців не бити на сполох і зберігати спокій! Новина на сайті Львівської міської ради:  https://city-adm.lviv.ua/…/278824-na-lvivshchyni-21-sha-sme…

Стан захворюваностi на коронавiрус на 09 травня 2020 року

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 у Давидівській об'єднаній територіальній громаді. Отримано 1 нове повідомлення про лабораторно підтверджений випадок у с. Давидів. Станом на 11:00 9 травня 2020 року: Загальна кількість хворих - 23 людини Давидів - 21 Пасіки-Зубрицькі - 2 11 людей вже одужали і у них не виявлено вірусу. Від початку карантину, в Давидівській ОТГ було зареєстровано 34 випадки зараження. Загалом було протестовано 146 людей (з них 109 у с. Давидів)

Стан захворюваностi на коронавiрус на 08 травня 2020 року

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 у Давидівській об'єднаній територіальній громаді. Отримано 1 нове повідомлення про лабораторно підтверджений випадок у с. Давидів. Станом на 10:00 8 травня 2020 року: Загальна кількість хворих - 23 людини Давидів - 21 людина Пасіки-Зубрицькі - 2 людини 10 людей вже одужали і у них не виявлено вірусу. Від початку карантину в Давидівській ОТГ було зареєстровано 33 випадки зараження Загалом було протестовано 142 людини (з них 105 у с. Давидів)

Стан захворюваностi на коронавiрус на 07 травня 2020 року

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 у Давидівській об'єднаній територіальній громаді. Отримано 3 нових повідомлення про лабораторно підтверджені випадки у с. Давидів. Станом на 11:00 7 травня 2020 року: Загальна кількість хворих - 27 людей Давидів - 25 людей Пасіки-Зубрицькі - 2 людини 5 людей вже одужали і у них не виявлено вірусу. Загалом було протестовано 136 людей (з них 99 у с. Давидів).

Стан захворюваностi на коронавiрус на 06 травня 2020 року

У Давидівській ОТГ станом на 06.05.2020: 29 осіб захворіло на коронавірусну хворобу за увесь період с. Давидів - 23 особи с. Пасіки-Зубрицькі - 5 осіб с. Гончари - 1 особа 4 особи одужали, з числа тих хто захворів за весь період 9 осіб хворі на ГРВІ чи пневмонію з числа тих, хто звернувся до сімейного лікаря 5 осіб із підозрою на коронавірусну хворобу 3 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні 22 особи знаходяться вдома на самоізоляції Усі будьте здорові!

Стан захворюваностi на коронавiрус на 05 травня 2020 року

У Давидівській ОТГ станом на 05.05.2020: 28 осіб захворіло на коронавірусну хворобу за увесь період с. Давидів - 23 особи с. Пасіки-Зубрицькі - 4 особи с. Гончари - 1 особа 4 особи одужали, з числа тих хто захворів за весь період 6 осіб хворі на ГРВІ чи пневмонію 5 осіб із підозрою на коронавірусну хворобу 3 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні 22 особи знаходяться вдома на самоізоляції Усі будьте здорові!

Карантин в Україні продовжено до 22 травня, щоправда iз певними послабленнями...

Кабінет міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але деякі послаблення наберуть чинності 11 травня. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з 11 травня будуть діяти наступні послаблення: будуть відкриті для відвідувань парки, сквери, зони відпочинку; дозволено працювати салонам краси, перукарням, але за певних умов, які вже розроблені та будуть представлені Міністерством охорони здоров’я України; дозволено роботу закладів громадського харчування на виніс, а також роботу літніх майданчиків кафе та ресторанів просто неба у закладах, зареєстрованих як оператори потужності; також буде дозволена оптова й роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон у ТРЦ; дозвіл працювати при певних умовах отримають заклади побутового обслуговування населення за визначеними критеріями; запрацюють музеї, бібліотеки, тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах; працюватимуть стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси, сервіс побутової техніки. Він також підкреслив, що торгівля будівельними матеріалами була заборонена і залишиться забороненою до 11 травня. Те саме стосується й закладів харчування. Повний список послаблень буде опублікований Кабміном пізніше.

Стан захворюваностi на коронавiрус на 04 травня 2020 року

Станом на 04.05 у Давидівській ОТГ: 28 хворих на covid-19  Давидів -23 Пасіки-Зубрицькі - 4 Гончари - 1 5 хворих на ГРВІ та пневмонію, з числа тих, хто звернувся до сімейного лікаря 5 осіб звернулися із підозрою на коронавірусну хворобу (с. Давидів) 3 особи із діагнозом коронавірус знаходяться на амбулаторному лікуванні 25 осіб із числа хворих, вдома на самоізоляції