Програма науково-практичого семінару: "Науково-технологічні засади в сучасних організаційно-економічних умовах агропромислового виробництва"

01 липня 2022 року о 11:00 год в інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН за адресою: с. Оброшине, вул. Грушевського, 5 Львівського району відбудеться науково практичний семінар "Науково-технологічні засади в сучасних  організаційно-економічних умовах агропромислового виробництва" та представлення наукових досягнень у селекціях та технологіях зернових і технічних культур на демонстраційному полігоні інституту, програма семінару додається.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухання)

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо  реорганізації Будьківської гімназії Давидівської сільської ради у Будьківську початкову школу, її перейменування та затвердження відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд сесії Давидівської сільської ради.

Інформація для виробників сільськогосподарської продукції

Інформація для виробників сільськогосподарської продукції Давидівської територіальної громади про те, що ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», створює найкращі умови для збуту сільгосппродукції кінцевому споживачу, а також надає інші послуги, виходячи з індивідуальних потреб та можливостей кожного сільгоспвиробника, у тому числі – допомогу у придбанні паливно-мастильних матеріалів для доставки продукції на ринок «Шувар»

Пропозиція для ознайомлення

Для ознайомлення пропозиція ДП «Стрийський КХП № 1» щодо придбання борошна та зберігання врожаю зернових культур. У випадку зацікавленості пропонуємо контактувати безпосередньо з підприємством.