Щодо виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України- Міністра економіки України по розповсюдженню навчальних відеороликів із мінної безпеки

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економіки України від 05.04.2023 No 8953/1/1-23 (до п.7 протоколу засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 20.03.2023) (додаються), підготувало відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами для розповсюдження з використанням наявних засобів у громадському транспорті (міському, міжміському, регіональному) та інших цифрових носіях аудіовізуальної інформації. 39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні», є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1uRVyIo49HVIQMshsDa3G4GM_QCAS9ndN

Щодо відбору у «Школу Учасника закупівель»

Повідомляємо, Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запроваджується новий проєкт «Школа Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини. Однією з вагомих підстав для запровадження такої школи, є вдалий досвід проведення аналогічного заходу для замовників «Школа Уповноважених осіб». Програма «Школа Учасника закупівель» включатиме теоретичний та практичний курс знань: як підбирати тендери для участі, як правильно читати тендерну документацію, як бездоганно готувати тендерну пропозицію, як розробити свою тактику для перемоги. Своїм досвідом поділяться представники Prozorro Market, електронних майданчиків, практикуючі юристи. Для участі представникам бізнесу потрібно зареєструватись за посиланням https://forms.gle/oEyudNCAXqtMFXQu7 Участь у навчальній програмі – безкоштовна. За детальною інформацією звертатись у відділ публічних закупівель Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації: (032)261-22-00.

Щодо розповсюдження навчальних відеороликів із мінної безпеки

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України- Міністра економіки України від 05.04.2023 No 8953/1/1-23 (до п.7 протоколу засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 20.03.2023) (додаються), підготувало відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. 39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1uRVyIo49HVIQMshsDa3G4GM_QCAS9ndN.

Щодо тестування системи оповіщення в громадах

Щодо тестування системи оповіщення в громадах Повідомляємо, що 24 травня 2023 року о 10:30 год. департаментом з питань ЦЗ буде проводитись тестування місцевих систем оповіщення в Давидівській, Стрийській та Яворівській громадах. Тестування буде проходити в період з 10:30 год. до 12:00 год. у вигляді короткочасного включення кінцевих пристроїв – “електронних сирен” (без звучання електросирен та передачі сигналу УВАГА ВСІМ). Під час тестування з пункту управління області через “електронні сирени” буде передаватись наступний текст повідомлення: “Проводиться перевірка системи оповіщення в режимі он-лайн. Час передачі --.--, Проводиться перевірка системи оповіщення в режимі он-лайн.  

Знезараження води у криницях

З 22.05.2023 року у Давидівській громаді розпочинається профілактичне знезараження води у криницях індивідуального користування. Знезараження проводиться на безоплатній основі ппрацівниками Пустомитівського відділу ДУ "Львівський обласний лаболаторний центр контролю профілактики хвороб МОЗ"