Який порядок сплати ПДВ нерезидентом, який не має постійного представництва та постачає на митній території України фізичним особам електронні послуги?

Відповідно до ст. 180 Податкового кодексу України від 02.12.2010          № 2755-VI до платників ПДВ віднесено особу-нерезидента, яка не має постійного представництва та постачає на митній території України фізичним особам, у тому числі фізичним особам – підприємцям, не зареєстрованим платниками ПДВ, електронні послуги.