Дмитровичі колядують...

А Дмитровичі продовжують колядувати. Сьогодні у Народному Домі с. Дмитровичі було гамірно. Колядували на сцені й у залі, віншували, танцювали, жартували. Також гості свята смакували козацький куліш, гарячий глінтвейн та картоплю і водночас разом робили добру справу - зібрали кошти для наших захисників! Дякуємо усім колядникам, а також гостям з Глухович. Дякуємо хлопцям за частування і усім, хто долучився до  благодійної акції!

Виготовлення Валентинок та мандрівка творчістю В. Нестайка

1 лютого 2020 року в бібліотеці-філії с.Чишки з дітьми 2 - 5 класів був проведений майстер-клас із виготовлення Валентинок До Дня св. Валентина. Також діти вирушили у мандрівку по творчості українського письменника В.З.НЕСТАЙКА.

Презентація книги Анни Іжик у Кротошині

31 січня у Народному Домі с. Кротошин відбулась презентація книги "Автономія". На зустрічі усі мали можливість послухати проникливу поезію від авторки Анни Іжик. Вечір пройшов у теплому колі за читанням зворушливих віршів. Бажаємо авторці творчого натхнення і потішити нас ще не однією збіркою творів!

Сонячний класик Всеволод Нестайко...

30 січня у бібліотеці-філії с. Пасіки-Зубрицькі відубался книжкова виставка "Сонячний класик Всеволод Нестайко" до 90-річчя від дня народження письменника, драматурга і журналіста.

Запрошуємо усіх на благодійне свято у Народний Дім с. Дмитровичі.

Запрошуємо усіх на благодійне свято у Народний Дім с. Дмитровичі. Скуштуйте козацького кулішу, картоплі та гарячого глінтвейну за символічну ціну. Усі зібрані кошти підуть на потреби наших ЗАХИСНИКІВ!