Презентація книги Анни Іжик у Кротошині
Дата: 31.01.2020 20:27
Кількість переглядів: 516
31 січня у Народному Домі с. Кротошин відбулась презентація книги "Автономія". На зустрічі усі мали можливість послухати проникливу поезію від авторки Анни Іжик. Вечір пройшов у теплому колі за читанням зворушливих віршів. Бажаємо авторці творчого натхнення і потішити нас ще не однією збіркою творів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/ad6a022e9a1176a0afaa1884d449ac2d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/5cd3a0a6cfd9c70a08673577b5943e08.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/ef5a24048c1726360eee19ab83a98808.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2c123805b28010fef95991e4ee482c7c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6abd336521579ce7a8fc2f8f84aa3ede.jpg)
« повернутися