проведення громадських слухань щодо Детального плану території, щодо формування та відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 777-А в с.Шоломинь Львівського району Львівської області.

Дата: 10.01.2024 09:36

Давидівська сільська рада запрошує громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення громадських слухань:

1. Детальний план території, щодо формування та відведення земельної
ділянки на вул. Т.Шевченка, 777-А в с.Шоломинь Львівського району
Львівської області.

Техніко-економічні показники:

площа земель в межах ДПТ    - 0,3085 га;
площа забудови                       - 374,5 м2;
площа замощення                   - 1755,5 м2;
площа озеленення                     - 877.0 м2;
площа водного об'єкта                -  78.0 м2.

Замовник: Давидівська сільська рада. Розробник: ПП «Центр Ринкових Досліджень». Підстава розроблення: Рішення Давидівської сільської ради №73-23/2023 від 06.09.2023р.

Ознайомлення з ДПТ відбуватиметься за адресою с. Давидів, вул. Незалежності, 1-А, протягом  10 днів з моменту виходу даного оголошення. Відповідальна особа: Середа О.М.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р. №555. протягом 10 днів з моменту виходу даного оголошення. Пропозиції подані після встановленого терміну не розглядаються.

Громадське обговорення відбудеться 26.01.2024 о 10:00 год., в конференц-залі Давидівської сільської ради за детальною інформацією звертатися за телефоном: (032)227-75-47