«Програма боротьби з борщівником Сосновського на території Давидівської сільської ради на 2023-2025 роки»

Дата: 22.02.2024 12:07

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання «Програми боротьби з борщівником Сосновського на території Давидівської сільської ради на 2023-2025 роки» затвердженої рішенням № 66-17/22 від 15 грудня 2022 року Давидівської сільської ради оголошуємо збір комерційних пропозицій для проведення закупівель щодо виконання зазначеної прорами у 2023-му році.

Обсяг фінансування Програми у 2023-му році – 350 тис. грн. З них 300 тис. грн. – знищення борщівника Сосновського хімічним та механічним способами, 50 тис.грн – формування графічних матеріалів ( карт ) розповсюдження буряну та підрахунок площ, визначення балансоутримувачів та власників засмічених борщівником Сосновського земельних ділянок.