USAID АГРО надасть 181 млн грн співфінансування п’яти постачальникам матеріально-технічних ресурсів для розробки й впровадження інструментів змішаного фінансування!

Дата: 21.12.2023 15:16
Кількість переглядів: 107

USAID АГРО надасть 181 млн грн співфінансування п’яти постачальникам матеріально-технічних ресурсів для розробки й впровадження інструментів змішаного фінансування!🔊

✔️Для того щоб збільшити обсяги фінансування аграрних мікро, малих та середніх підприємств, Програма USAID АГРО залучить постачальників матеріально технічних ресурсів до розробки та впровадження інструментів кредитування (зокрема, товарних кредитів). Це дозволить фермерам своєчасно забезпечувати посівну кампанію критично необхідними матеріально-технічними ресурсами (посівний матеріал, добрива, засоби захисту рослин, паливо, запчастини та інше).

Остаточна сума співфінансування за кожним проєктом залежатиме від діяльності та результатів переговорів.

Очікується, що в межах кожного проєкту будуть досягнуті такі результати: не менше 200 цільових агропідприємств отримають від 180 млн грн товарних кредитів.

Перевагу матимуть ті постачальники, які запропонують найбільшу суму виданих кредитів агро ММСП, використовуючи кошти Програми АГРО та власні кошти.

❗️Запропоновані інструменти фінансової підтримки агро ММСП можуть також включати спільні партнерські програми постачальників з банками, лізинговими компаніями, кредитними спілками та іншими фінансовими інституціями, за умови, що отримане співфінансування не може бути використане як компенсація відсоткової ставки кредиту чи лізингу).

📌Приклади конкретних заходів, які можуть бути реалізовані постачальниками в межах проєкту, включають (але не обмежуються):

- Розробку технічного підходу та методології кредитних продуктів для фермерів, а також необхідних типів аналізу агро ММСП
- Впровадження ІТ рішень доступу до фінансування
- Безпосередньо товарне кредитування агровиробників із відтермінуванням платежів на термін від 3-х місяців
- Інформаційна кампанія щодо інструментів фінансування, а також консультаційна підтримка для агро ММСП.

⏳Дедлайни:
До 8 січня 2024 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com).
10 січня 2024 р. АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар.
Не пізніше 18:00, 11 січня 2024 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі (електронна адреса: vnakonechnyi@chemonics.com).
Не пізніше 18:00, 1 лютого 2024 року – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com.

🔗Детальніша інформація: https://bit.ly/3RxuRDL


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь