Про застосування РРО/ПРРО

Дата: 15.08.2023 15:11

Пустомитівська  ДПІ  Головного управління  ДПС у Львівській області інформує,  що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» поновлено відповідальності  за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» - з 1 серпня 2023 року до суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами,   проводять діяльність у сферах купівлі/продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор, а з 01.10.2023 відповідальність буде застосовуватись до всіх категорій платників податків, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі.

ДПС пропонує до застосування безоплатне ПРРО від ДПС, функціонал якого відповідає законодавчим вимогам, а придбання, оновлення та застосування не потребує витрат та спеціальних навичок користувача.

Пустомитівська ДПІ  ГУ ДПС у Львівській області