Співпраця з питань безпеки руху на автомобільній дорозі

Дата: 30.03.2023 11:25

В рамках договору підряду No 120-12/21 про закупівлю послуг на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Львівської області: М-06 Київ-Чоп, км.432+877-км.622+256, та транспортні розвʼязки,- компанія підрядник «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» (Замовник Служба автомобільних доріг у Львівській області) виконує роботи з експлуатаційного утримання ділянки дороги протяжністю 200,9км., гарантійний термін експлуатації якої вже закінчився.

На цій ділянці під час осінньо-зимово-весняного експлуатаційного періоду, через часті перепади температур повітря(перехід через нуль), значну вологість зʼявляються тріщини та вибоїни на асфальтобетонному покритті, що негативно впливає на стан безпечного проїзду. Інтенсивність руху автотранспорту, в тому числі великовагового, -суттєво збільшилася, що також негативно впливає на стан дорожнього покриття.

У звʼязку з обмеженням фінансування, немає можливості проводити щоденне інспектування вищезгаданої автомобільної дороги для оперативного виявлення та усунення дефектів дорожнього покриття, пошкоджень дорожніх активів (дорожніх знаків, барʼєрного огородження, турнікетного огородження, дорожньої розмітки, світлофорних обʼєктів, елементів дорожнього освітлення, мостових споруд, систем водовідведення, влаштування незаконних зʼїздів та ін.) Тому звертаємося до Вас з проханням невідкладно повідомляти про виявлені недоліки в експлуатаційному стані дороги М-06 сполученням Київ-Чоп, в частині, де вона пролягає територією Вашого ОТГ на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Львівській області за тел.067 370 8067 та +380 322 630 369, «Гаряча лінія Львівської області»-112, стаціонарний телефон ОНУР 0322 420001 або 102 для вжиття невідкладних заходів для відновлення безпечних умов користувачам дороги, які погоджені представником Замовника в межах фінансування.
Дякуємо за співпрацю.