Дата: 23.03.2023 15:36

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Давидівської сільської ради оголошує проведення громадських слухань з розгляду містобудівної документації, щодо присвоєння назви відповідної Проектованої вулиці в с. Гончари, згідно Генерального плану, а саме:

• вулиця Проектована – вулиця Весняна.

Подання головного архітектора Давидівської сільської ради – Середи Олега Мироновича, зареєстроване 22.03.2023 за №77.

Громадські слухання відбудуться 07.04.2023 о 11:00 год., місце проведення - конференц-зал Давидівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються до 17:59 год. 06.04.2023, в Давидівській сільській раді, с. Давидів 81151, вул. Незалежності, 1-А, e-mail: davudiv.sr@ukr.net, або за тел. (032) 227-75-47.