ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

Дата: 20.11.2019 15:53

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

для обслуговування виробничо – складських будівель та споруд  на вул. Вулецька,28 в с. Горішній Пустомитівського району Львівської області

Пункт 15. ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Детальний план виготовлений на підставі рішенням Давидівської ОТГ №4020-49/2019 від 15.11.2019 року, детальний план території для обслуговування виробничо-складських будівель та споруд на вул. Вулецька, 28 в с. Горішній.

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови земельної ділянки з метою розміщення об'єкту будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, уточнення в більш крупному масштабі положень схеми планування території району, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування об'єкту з користування надрами в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН 5.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Характеристика стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров'я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

- в період будівництва об'єктів та в процесі експлуатації вплив на водне середовище відсутній.- порушення (руйнування) ґрунтів під час будівництва (трансформація шарів землі), руху транспортних

засобів, вібрацій від процесів виробництва, які можуть підсилюватись під впливом природних чинників - вітру, дощових потоків, тощо;

• акустичне забруднення, розрахунковий граничнодопустимий рівень якого в житловій забудові не повинен перевищувати допустимий рівень шуму на території населених місць;
  • на соціальне середовище - створення нових робочих місць.

Для територій з природоохоронним статусом.

Земельна ділянка яка розглядається детальним планом знаходиться поза межами об'єктів та територій природно-заповідного фонду, отже вплив не передбачається.

Екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров'я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);

Екологічні проблеми відсутні.

Опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров'я населення (за наявності);Транскордонні наслідки відсутні.