Дата: 20.11.2019 14:56

До відома мешканців Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомивіського району Львівської області

Згідно рішення №4020-49/2019 від 15.11.2019 Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області сорок дев’ятої сесії  сьомого скликання, 20 грудня 2019 року будуть проведені громадські слухання щодо обговорення детального плану території для обслуговування виробничо – складських будівель та споруд на вулиці Вулецька,28  в селі Горішній Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області та з 20 листопада 2019 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій до 20 грудня 2019.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

- уточнення  у більш крупному масштабі положень генерального плану с. Горішній;

- уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної  організації частини територій;

- формування принципів планувальної організації забудови;

- встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

- виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання територій;

-визначення всіх планувальних обмежень використання територій  згідно з державними будівельними нормами та санітарно – гігієнічними нормами;

- визначення містобудівних умов та обмежень;

- визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої  діяльності щодо  попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпеченнятериторії, створення транспортної інфраструктури;

- організації транспортного та пішохідного руху;

- охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;

- комплексного благоустрою та озеленення.

Основні техніко – економічні показники детального плану території

Техніко – економічні показники Ділянки №1

(13,04%) від загальної площі території

Техніко – економічні показники Ділянки №2

пп

(26,70%) від загальної площі території

Техніко – економічні показники Ділянки №3

(33,36%) від загальної площі території

Відомості про замовника та розробника та підстави для розроблення

Замовником розроблення детального плану території є Виконавчий комітет Давидівської сільської ради  ОТГ.

Розробник – ФОП Рогожа Віталій Дмитрович

Підставами для розробки даної містобудівної документації є:

• рішення від 15.11.2019 року № 4020-49/2019 «Про розроблення детального плану території щодо відведення земельної ділянки визначеної для обслуговування виробничо – складських будівель та споруд на вул.Вулецька,28 в с. Горішній»

За більш детальним розглядом ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ВИЗНАЧЕНОЇ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ  ВИРОБНИЧО – СКЛАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД НА ВУЛ. ВУЛЕЦЬКА,28 В СЕЛІ ГОРІШНІЙ звертатися до начальника відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Давидівської сільської ради ОТГ за адресою: вул.Незалежності,1А, с. Давидів, Пустомитівського району Львівської області. e-mail: davudiv.sr@ukr.net, тел.(032) 227-75-47.

Відомості про строк подання і строк  завершення  розгляду  пропозицій

З 20 листопада 2019 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації. Строк завершення подання пропозицій до 20 грудня 2019 року.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

20 грудня 2019 року  о 19.00 год. в приміщенні Народного дому в селі Пасіки – Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області будуть проведені громадські слухання щодо обговорення детального плану території для обслуговування виробничо – складських будівель та споруд на вулиці Вулецька,28  в селі Горішній Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області.

Викопіювання А4

Горішній інженерна підготовка