Дата: 02.12.2022 15:13

15 грудня 2022 року 10:30 год., в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м.Львів, вул.Чоловського, 2 відбудеться підготовче судове засідання в адміністративній справі № 380/13874/22 за позовом Львівської міської ради до Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області про визнання рішення недійсним.

Позивач просить постановити рішення, яким визнати недійсним рішення від 07 лютого 2020 року № 4252-52/2020 «Про затвердження детального плану території для обслуговування виробничо-складських будівель та споруд на вулиці Вулецька,28 в с. Горішній».

Публікацію даного оголошення про оскарження нормативно-правового акта здійснено з метою належного повідомлення про судовий розгляд справи всіх заінтересованих осіб.