Спалах  сальмонельозу

Дата: 13.07.2022 16:32

У зв'язку з  великим спалахом  сальмонельозу в області, а також у 3,2 % підвищення рівня захворюваності кишкових інфекцій прошу Вас розмістити  в соціальних мережах , стендах , наявні у Вас   матеріали щодо профілактики гострих кишкових інфекцій в т.ч. і сальмонельозу.

Актуальним є проведення профілактичних заходів щодо запобігання їх поширенню(контроль якості питної води, що подається населенню, знезараження води в громадських та індивідуальних криницях, що мінімізує забруднення водоносного горизонту,контроль за якістю поверхневої води в межах населених пунктів і т.д.) .

Теплий період року є найбільш сприятливий  для виникнення та поширення інфекційних захворювань.

Виконання цих заходів органами місцевого самоврядування передбачені чинним законодавством, зокрема:

• Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» ст..5. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері захисту населення від інфекційних хвороб;
  • Регіональна програма «Про заходи щодо профілактики захворювання населення Львівської області на вірусний гепатит А на 2019 – 2023 роки» затверджених розпорядженнями голови Львівської ОДА відповідно від 29.03.2017р. №235/0/5-17 , від    5.07.2018р. № 669/0/5-18, розділ III. V.

Додаток:   1.Профілактика гострих кишкових інфекцій.

2.Сальмонельоз