БЕЗКОШТОВНІ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІНФОРМУВАННЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО


Благодійний фонд «Сильні» надає конфіденційну різнопланову підтримку людям, що пережили сексуальне насильство під час війни в Україні.
Ми вже розробили постер і брошури, щоб проінформувати більше людей про можливість отримати допомогу безоплатно та конфіденційно. Будь ласка, допоможіть нам донести наші контакти до людей, яким вони можуть стати в нагоді.

Постер приверне увагу людини, яка не знала, звідки почати шукати допомогу. У ньому описані види допомоги, які ми надаємо і наші контакти. Будь ласка, розмістіть наш постер у тих місцях у вашому закладі, де людям найзручніше читати таку інформацію.

Завантажити постер для самостійного друку

Не всі люди готові відкрито цікавитися інформацією, пов’язаною із темою сексуального насильства. Тому ми підготували наліпки з нашими короткими контактами для розміщення у кабінках вбиралень.

Завантажити наклейки для самостійного друку

Хтось радше обдумає своє рішення у іншому місці. Брошура  від благодійного фонду "Сильні" містить інформацію про види допомоги, наші контакти та слова підтримки. Її можна скласти в кишеню і забрати з собою.

Завантажити брошуру для самостійного друку
Ми розуміємо, що картриджі не нескінченні і не завжди є куди їх вставити. Заповніть форму і отримайте потрібні інформаційні матеріали безкоштовно поштою.
ОТРИМАТИ НАДРУКОВАНІ МАТЕРІАЛИ БЕЗКОШТОВНО

Люди, що пережили сексуальне насильство, заслуговують бачити, що їм є на кого покластись й де отримати допомогу

 

Команда благодійного фонду «Сильні» надає такі види підтримки:

  • оплату медичних послуг для лікування наслідків насилля;
  • кваліфіковану психологічну підтримку;
  • юридичне консультування та документування.

Ми гарантуємо людям конфіденційність та свободу прийняти підтримку чи відмовитись від неї. Координатори проекту готові відповісти на всі запитання щодо його діяльності.

Щоб отримати допомогу від БФ “Сильні”, можна обрати один з двох варіантів:


Наші контакти:
sylni.org

+380932173561 [email protected]

З пропозиціями співробітництва звертайтесь на нашу пошту [email protected]

З повагою,
Команда благодійного фонду "Сильні"