Про результати досліджень води

Дата: 13.05.2022 11:46

Надсилаємо результати лабораторних досліджень води питної відібраної із водопроводу, громадських криниць та джерел сіл Звенигород. Відники та Шоломинь. По даних результатах виявлено невідповідності вимогам ДСаНПіН 2.2-4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною» води із громадської криниці с. Звенигород вул..Собенка по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках (перевищення вмісту нітратів та виявлено загальні колі форми). Вода із водопроводу с. Звенигород, громадських джерел с. Відники (вул. Зелена і біля школи) та громадської криниці с. Шоломинь. вул. Гайовських по досліджуваних показниках відповідає вимогам вище вказаного нормативного документу.

Зважаючи на вище викладене. пропоную дану інформацію довести до відома заінтересованих осіб, які дану воду споживають.

Рекомендуємо спільно з компетентними організаціями визначити причин} невідповідності води і після усунення можливого джерела забруднення провести заходи по дезінфекції води із громадської криниці с. Звенигород вул. Собенка.

Вола із підвищеним рівнем нітратів не придатна для питних потреб, а особливо не рекомендовано вживати дітям до 3-х років.