Дата: 05.04.2022 09:04

??У Львівській області заборонили відвідувати ліси та в’їжджати до них на транспорті, щоб зменшити ризики виникнення пожеж. Відповідний наказ підписав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

????Виняток зробили лише для транспорту Збройних сил України, окремих родів військ Збройних сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України та інших органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування.

????Заборона пов’язана з пожежонебезпечним періодом, який традиційно триває від 1 квітня до 1 жовтня. У цей час лісову охорону переводять на посилений режим патрулювання з питань пожежної безпеки.

Водночас просто за відвідування лісу людей не штрафуватимуть??

Однак через війну у лісах можуть переховуватися диверсійні групи. Тож, щоб додатково убезпечити себе, відвідування лісів краще мінімізувати.