IQholding підготували серію 3-денних тренінгів (Відновити або започаткувати підприємницьку діяльність)

Дата: 31.03.2022 11:48

Відновити або започаткувати підприємницьку діяльність зможуть українці, які наразі проживають у Львівській області.

IQholding підготували серію 3-денних тренінгів, що відбудуться у Дрогобичі, Золочеві, Львові, Стрию та Червонограді (із 14-го квітня до 7-го травня). Про що говоритимуть:

• «Пошук та аналіз бізнес-ідей для власної справи»
  • «Бізнес-планування та організація власної справи»
  • «Маркетинг та просування»

До потенційних учасників є низка вимог:

повинні мати досвід в підприємництві статус ВПО (навіть неофіційний). Тобто прописка має підтверджувати, що підприємець приїхав з регіону, де нині відбуваються бойові дії (Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області).

Участь БЕЗОПЛАТНА для 100 осіб (по 20 в кожному місті). Слухачів запрошують реєструватися за посиланням: https://cutt.ly/3DnanCS або за QR кодом у вкладенні.

Створені на тренінгах бізнес-плани змагатимуться у конкурсі мікрогрантів для відновлення (започаткування) власної справи.

IQholding стартує навипередки, бо має досвід роботи зі східними областями. Протягом 2015-2021 років компанія успішно реалізувала більше 500 тренінгів на Сході країни. Про це розповіла проектна менеджерка Стець Надія.

Наразі програма фінансується за рахунок компанії Конференц-центр «IQholding» та за підтримки Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Асоціація "Ради Львівщини".