Пустомитівська  державна  податкова інспекція продовжує налагоджувати  тісну співпрацю з об’єднаними територіальними громадами.
Так, нещодавно в приміщенні Пустомитівської ДПІ начальником інспекції Романом Сасом було проведено ряд зустрічей з головами територіальних громад району щодо актуальних питань оподаткування.
Обговорювались питання проведення деклараційної к
ампанії-2022, кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування, новацій у застосуванні РРО/ПРРО. Було звернуто увагу на необхідність проведення спільних заходів по широкому залученню громадян для декларування доходів, та інформування суб’єктів господарювання щодо обов’язку застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку другої-четвертої груп з 1 січня 2022 року.
Під час зустрічі звернули увагу на алгоритми декларування, строки подання декларації про майновий стан і доходи, граничні терміни сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору.
Ще однією темою зустрічі стало інформування щодо новацій, які запроваджуються з введенням в дію Закону України від 03.06.2021 № 1525-ІХ щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам.
Зустріч пройшла конструктивно, у форматі діалогу.