До уваги користувачів земельних ділянок на території Давидівської територіальної громади

Дата: 09.02.2022 14:21

На адресу Давидівської сільської ради надійшов лист ПрАТ «Львівобленерго» від 02.02.2022 року №203-7 щодо проведення заходів по покращенню електропостачання та зменшенню аварійних відключень електроенергії в населених пунктах шляхом проведення спільних заходів користувачів земельних ділянок та енергопідприємства по формуванню крони дерев в зоні ліній електропередач.

Враховуючи вищенаведене, суб’єктам господарювання, установам, організаціям та громадянам- власникам земельних ділянок дотримуватись п. 7 «Правил охорони електричних мереж» щодо висадки та доглядом зелених насаджень на земельних ділянках та прилеглих до них територіях.

Для узгоджень можливих відключень, на час проведення даних робіт, звертатись до начальника ДЕМ-4 ЛМЕМ ПрАТ «Львівобленерго» Шалайко Віктора Ігоровича тел. 239-24-61