Проводиться набір у робочу групу з розробки Стратегії розвитку Давидівської територіальної громади

Дата: 25.01.2022 17:01

Проводиться набір  у робочу групу з розробки Стратегії розвитку Давидівської територіальної громади до 2027 року. Робоча група формується з представників виконавчого комітету Давидівської сільської ради, депутатів, бізнесових кіл, громадських та молодіжних організацій, представників державного сектору, активних жителів громади, фахівців з питань планування розвитку. Робоча група працює постійно, на засадах повної добровільності, самовідданості та безкорисливості. Усім активним жителям громади, хто бажає долучитись до розробки Стратегії, просимо заповнити анкету та надіслати на електронну адресу davudiv.ev@ukr.net, або звернутися у Ваш Старостинський округ. Контактний телефон (032)227-75-47  - відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

Анкета кандидата до робочої  групи