Щодо розробки місцевих програм енергозбереження

Дата: 06.12.2021 16:31

На виконання п.2.2 Протокольного рішення за результатами наради Міністра розвитку громад та територій України з представниками обласних, Київської міської державних адміністрацій щодо стану реалізації програми «Велике будівництво» інформуємо.

ДУ «Фонд енергоефективності» реалізується Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», якою передбачено часткове відшкодування ОСББ витрат, пов’язаних зі здійсненням заходів з енергоефективності у розмірі від 40% до 70 % (детальна інформація додається).

Окрім цього, в рамках Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 - 2025 роки з обласного бюджету здійснюється відшкодування відсоткової ставки ОСББ в обсязі 3%, 8%, 10% (із врахуванням індексів фінансової спроможності територіальних громад) за кредитами при умові участі в Програмах державної установи «Фонд енергоефективності».