Призупинення навчального процесу
Дата: 18.10.2021 17:55
Кількість переглядів: 506
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/c4c254a0b7d3071457ef7c7b5204212d.png)
Керуючись протокольним рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №26 від 11.10.21 р. про ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на період опалювального сезону 2021/2022 років , комісія з питань ТЕБ та НС Давидівської сільської ради вирішила:
призупинити навчальний процес Дошкільним навчальним закладам Давидівської сільської ради з 19 жовтня 2021 року до моменту вирішення питання з відкриттям опалювального сезону![??](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
« повернутися