Дата: 05.10.2021 15:14

З метою запобігання порушенню вимог чинного законодавства про захист персональних даних Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено рекомендації, які пропонуються для врахування володільцями та розпорядниками персональних даних під час створення онлайн- форм для збору реєстраційних даних і проведення опитувань та при обробці персональних даних із використанням систем відеоспостереження. Надсилаємо для відома та використання у роботі «Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо належного захисту персональних даних під час створення реєстраційних форм і опитувань, зокрема за допомогою GOOGLE форм» та «Рекомендації для володільців та розпорядників щодо дотримання права на приватність під час встановлення і використання систем відеоспостереження у громадських місцях»

Відеоспостереження-позиція-ілюстрація

захист персон. даних_гугл.форми-рекомендації