Дата: 22.09.2021 20:22

????Сьогодні відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Давидівської сільської ради.

У зв’язку з поширенням COVID-19, карантин діє на всій території Давидівської сільської ради до 31 грудня 2021 року?

Також з 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий????» рівень епідеміологічної небезпеки на території Давидівської сільської ради.

?Нагадуємо щодо обмежень відповідно до "жовтого" рівня карантину:

1?Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;

2?Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;

3?Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;

4?Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.

?Обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Щодо навчання в закладах освіти Давидівської громади:????????????

??Заклади дошкільної освіти працють в звичному режимі.

??1-4 класи працюють у звичному режимі!

??5-11 класам ЗЗСО, в яких менше 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 переходять на дистанційне навчання