Відбулося засідання конкурсної комісії по заміщенню вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області.

Дата: 04.06.2021 14:47

04 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії по заміщенню вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області.

Витяг з протоколу:

1. Комісією перевірено подані документи на відповідність встановленим вимогам та ухвалено рішення про допуск до участі у конкурсі по заміщенню вакантних посад керівників ЗЗСО таких осіб:
  • Андрійчук Оксану Михайлівну – на посаду директора Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Варварич Марію Петрівну – на посаду директора Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Сухарину Оксану Іванівну – на посаду директора Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Щурко Степана Васильовича – на посаду директора Чишківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Голубйовського Ярослава Михайловича – на посаду директора Кротошинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  •  Чуприк Мирославу Володимирівну - на посаду директора Кротошинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Кочмар Любов Іванівну - на посаду директора Винничківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  1. Ознайомлення кандидатів з відповідними закладами освіти відбудеться 07 червня 2021 року о 13.00 год. за участі делегованих членів конкурсної комісії.
  2. Конкурс по заміщенню вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області відбудеться 14 червня 2021 року. о 10.00 год. в приміщенні конференц зали Давидівської сільської ради.