Дата: 01.04.2021 10:26

Вже декілька днів поспіль, працівники дорожньо-експлуатаційної компанії ТОВ «ПБС» прибирають сміття по узбіччю дороги «Львів – І. Франківськ», а саме на відрізку Львів-Бібрка. Напакували мотлохом, який викидають з вікна проїжджі авто, в тому числі і мешканці нашої громади, повні поліетиленові мішки ????.

На цій ділянці дороги ситуація жахлива????: люди вивозять власне побутове сміття і скидають просто на обочини дороги, пляшки, банки, пакети та інше?

???? Тільки проведуться роботи по упорядкуванню та очищенню території – і знову сміття. Залишене на узбіччі доріг, воно не лише засмічує довкілля, а й нищить екосистему, виділяючи отруйні речовини.

?Завжди приємно споглядати прибрані узбіччя та доглянуті вулиці. Для того, щоб це стало системою, кожен житель повинен постаратися на благо населеного пункту і себе зокрема, а для цього потрібно зовсім не багато. Саме заради здоров'я майбутніх поколінь, важливо підтримувати чистоту навколишнього середовища ????!

? Відомо, що чисто там, де не смітять!