Вже декілька днів поспіль, працівники дорожньо-експлуатаційної компанії ТОВ «ПБС» прибирають сміття
Дата: 01.04.2021 10:26
Кількість переглядів: 1084
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/9f8cfb14eeffc25e1bdb957d77f19dc1.png)
Вже декілька днів поспіль, працівники дорожньо-експлуатаційної компанії ТОВ «ПБС» прибирають сміття по узбіччю дороги «Львів – І. Франківськ», а саме на відрізку Львів-Бібрка. Напакували мотлохом, який викидають з вікна проїжджі авто, в тому числі і мешканці нашої громади, повні поліетиленові мішки
.
На цій ділянці дороги ситуація жахлива
: люди вивозять власне побутове сміття і скидають просто на обочини дороги, пляшки, банки, пакети та інше![?](https://ci5.googleusercontent.com/proxy/b2245No9owC-bMA5P4ygvQZF3Zt52yw8G7f2w761Hq94VUphFdEgmhxS1nlVQxYY6IjmXmkmEbIwpI5fCVvN4V3UxFP-f4urYACffXopOp1hFbwpI24=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Тільки проведуться роботи по упорядкуванню та очищенню території – і знову сміття. Залишене на узбіччі доріг, воно не лише засмічує довкілля, а й нищить екосистему, виділяючи отруйні речовини.
Завжди приємно споглядати прибрані узбіччя та доглянуті вулиці. Для того, щоб це стало системою, кожен житель повинен постаратися на благо населеного пункту і себе зокрема, а для цього потрібно зовсім не багато. Саме заради здоров'я майбутніх поколінь, важливо підтримувати чистоту навколишнього середовища
!
Відомо, що чисто там, де не смітять!
« повернутися