Дата: 01.04.2021 10:25

Фото без опису

Інформуємо Вас, що Львівською обласною радою було прийнято Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки та Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021 – 2025 роки.

?Враховуючи реформування системи органів соціального захисту районних державних адміністрацій, у 2021 році реалізація цих Програм відбуватиметься через територіальні громади та їх виконавчі органи.

?Звертаємо увагу, що заходи, пов’язані із забезпеченням житлом учасників АТО (ООС) та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1) потребують передбачення у бюджетах територіальних громад відповідного фінансового ресурсу для співфінансування.

Комплексні програми та порядки щодо виконання заходів Комплексних програм знаходяться за посиланням ???