ПІТЧИНГ ПРОЕКТІВ

Дата: 17.02.2021 16:41
Кількість переглядів: 1925

Якщо ви маєте ідею проєкту соціальної дії, яка покращить життя громади у вашій області, та здатні реалізувати її у співробітництві з представниками місцевої влади, запропонуйте її на обласному пітчингу та отримайте кошти на реалізацію!

Пітчинг проєктів – конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради.

Проєкт соціальної дії (ПСД) – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Взяти участь у пітчингу можуть активні громадяни від 18 років, а також команди громадян, які планують проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади та бажають отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

На один проєкт соціальної дії Британською Радою надається до 35 000 грн.

Заявкою обов’язково має бути передбачене співфінансування як мінімум 20% загальної вартості проєкту (як у грошовій, так і у негрошовій формі) від проєктної команди або органів влади.

Детальніше про умови, етапи та пріоритетні напрямки конкурсу дізнавайтесь на сайті - https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens/oblast-social-action-projects/second-wave

Подати власну ідею можна за посиланням - http://bit.ly/lviv_pitch

До 1 березня 2021 року (включно)

Організатори та партнери конкурсу:

Громадська організація «Молодіжна платформа”

Британська Рада та Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)

Львівський обласний молодіжний центр

#activecitizensua #sc3 #pitching #youthplatform #Lviv