Про розвиток галузі фізичної культури та спорту в умовах нового територіального устрою Львівської області
Дата: 08.10.2020 15:25
Кількість переглядів: 5002
Сьогодні, 8 жовтня, об 11:00 год у приміщенні конференц - залу готелю «СКА» Навчально - спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулось засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, на якому розглянули питання «Про розвиток галузі фізичної культури та спорту в умовах нового територіального устрою Львівської області». Світлана Михайлівна Кришталь, начальниця відділу освіти, молоді та спорту, доповіла про розвиток фізичної культури та спорту в Давидівській сільській раді ОТГ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/96854189ef51b5aa5bf930de46b71073.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/5c547219040a1bae7c6034c8490bee12.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6263749d1be8a52a4e9439bf39e3f402.jpg)
« повернутися