Онлайн-вебінар для платників податків

Дата: 22.09.2020 10:38

Шановні платники податків Львівської області!

Запрошуємо Вас на онлайн-вебінар, який буде проводити ГУ ДПС у Львівській області.

Тема: «Актуальні питання оподаткування».

Дата проведення: 23 вересня 2020 року.

Початок реєстрації в програмі Zoom: 10 год. 50 хв.

Початок онлайн-тренінгу: 11 год. 00 хв.

Питання:

1. Податок на додану вартість: огляд актуальних роз’яснень, листів, питань (доповідач: Людмила Шахно міжнародний сертифікований професійний бухгалтер-CAP, CIPA, судовий експерт);
  2. Актуальні питання оподаткування податком з доходів фізичних осіб (доповідач: Володимир Коваль заступник начальника управління - начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску ГУ ДПС у Львівській області).

Модератор заходу: головний державний інспектор відділу пресслужби, інформаційної політики та адміністрування субсайту Головного управління ДПС у Львівській області - Ірина Важна.

При наявності програми Zoom, підключитись до вебінару можна за наступним посиланням.

Або ж Ви можете скористатись веб-версією Zoom:

• ідентифікатор вебінару: 983 8229 7425;
  • код доступу: 4cZ7s5.