У Давидові за бюджетні кошти ремонтується відрізок дороги поблизу стадіону та залізничного переїзду.

Дата: 04.09.2020 08:36

Тривають роботи з ремонту ділянки дороги біля залізничного переїзду у селі Давидів.

Проектом передбачено автомобільну стоянку біля стадіону, прокладання труб в ровах, а також укладання бруківки на тротуарах і на дорозі шириною 6 метрів.

Роботи ведуться за кошти місцевого бюджету.

Цей проект є досить складним, через те що тут проходить залізнична колія і окрім того необхідно прокласти труби великого діаметру.

Тішимось,що мешканці з розумінням ставляться до тимчасових незручностей, адже згодом зможуть користуватися оновленим відрізком шляху.