Зареєструвати місце проживання дітей можна онлайн

Сервіс з’явиться за місяць на порталі Дія.  Буде доступна реєстрація місця проживання дітей до 14 років або зняття з неї онлайн. 

Як працюватиме послуга? 

Батьки заповнять заяву на порталі, сплатять адмінзбір і місце проживання зміниться того ж або наступного дня (крім вихідних).

Навіщо дітям змінювати місце проживання?

Під час запису до дитсадка чи вступу до школи. Перевагу часто надають дітям, які мають зареєстроване місце проживання. Отримати паспорт вперше також потрібно за місцем реєстрації. 

Чи можна одночасно зареєструвати нове місце проживання та зняти реєстрацію з попереднього?

Так, вже зараз. Під час переїзду не потрібно зніматися з реєстрації. Достатньо звернутися до ЦНАП за новим місцем проживання і подати заяву. 

Що потрібно для отримання послуги онлайн? 

Електронний підпис одного з батьків. Якщо батьки зареєстровані за різними адресами, то підписи обох. Жодних додаткових довідок та папірців. Кількість візитів до державних органів зменшується до 0. 

Додаткову інформацію ви можете знайти на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid: https://wiki.legalaid.gov.ua/.

Правову консультацію можна отримати за безкоштовним номером 0 800 213 103. Пустомитівське бюро БПД Адреса 81100, м. Пустомити, вул. Грушевського, 35 тел.: 0933311727;  pustomyty@legalaid.lviv.ua  (увага, на період каранину працює дистанційно).