Давидівська ОТГ почала використовувати програму «Єдина інформаційна система управління місцевим бюджетом»

Дата: 12.06.2020 09:14

Раді повідомити що Давидівська об'єднана територіальна, ще перед оголошенням пандемії, почала використовувати програму «Єдина інформаційна система управління місцевим бюджетом» від ТзОВ «Центр інформаційних та аналітичних технологій».

Дякуємо директору "Lviv Smart Region" Остапу Лопаті за цю можливість для Львівщини. Планується що вже найближчим часом ще більше ОТГ Львівщини та апарат ЛОДА почнуть крокувати на шляху до Управління 2.0.

"Єдина інформаційна система управління бюджетом" (ЄІСУБ) - якісна система для планування місцевого бюджету, заощадить час працівників фінансових органів та допоможе приймати ефективні управлінські рішення керівникам органів місцевого самоврядування.

Понад 30 міст України (включаючи обласні центри) та більше 40 ОТГ, вже оцінили її переваги.

ЄІСУБ дозволяє здійснювати планування, виконання та контроль місцевого бюджету НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ!

При цьому керівники органів місцевого самоврядування отримуватимуть усю інформацію необхідну для прийняття ефективних управлінських рішень В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ ОН-ЛАЙН. А працівники можуть бачити усі надходження бюджетних коштів, затверджувати бюджетні запити та формувати необхідні аналітичні звіти.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)