Сьогодні Уряд остаточно ухвалив рішення щодо послаблення карантинних обмежень, про ймовірність яких повідомлялось учора.

Дата: 20.05.2020 15:52

Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня.

У тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям відновлюється робота громадського транспорту. З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

«Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація дозволить це зробити. Наголошую лише за умов, що в усіх областях епідеміологічна ситуація буде дозволяти. При цьому будуть локальні обмеження, рішення щодо яких будуть прийматися спільно з місцевою владою, щоб не експортувати вірус по цілій країні. Це і є модель адаптивного карантину», - зазначив Прем’єр-міністр.

Всі деталі ???? https://bit.ly/2zi9Dpx
#УрядУкраїни #КабінетМіністрів

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)