Карантин у Львівській області продовжено до 15 травня 2020 року

Дата: 10.05.2020 19:46

У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірус, обласна комісія ТБ і НС зобов’язує продовжити карантин без пом’якшувальних заходів!

Сьогодні, 10 травня, у зв’язку із зростанням кількості захворювань на коронавірус в області, відбулось засідання обласноі? комісіі? ТЕБ і НС.

За підсумками засідання прии?нято рішення зобов‘язати продовження карантину без пом’якшувальних заходів до 15 травня.

«Враховуючи збільшення кількості хворих, а також летальні випадки від коронавірусу в області, комісія зобов’язує продовжити карантин до 15 травня. Відтак, ті послаблення, які були заплановані з 11 травня, будуть вводитися з 15»,- зазначив заступник голови Львівськоі? ОДА Тарас Грень.

Нагадаємо, що Уряд прии?няв рішення про послаблення карантину з 11 травня.

8 травня відбулося чергове засідання Обласного штабу з ліквідаціі? надзвичаи?ноі? ситуаціі? на Львівщині.

За результатами роботи Обласного штабу з ліквідаціі? надзвичаи?них ситуаціи? прии?нято рішення про те, що послаблення карантинних заходів у місті Львові можливе виключно за умови покращення епідеміологічноі? ситуаціі?, що буде підтверджено Львівським обласним лабораторним центром.

Зазначимо, що за попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 13 осіб.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 54 мешканців Львівщини. Скеровано на самоізоляцію 158 осіб. Знаходяться в стаціонарах 260 хворих, 22 людини перебувають на лікуванні у відділенні реанімаціі?, 6 на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 753 осіб. Заперечено у 2650 людеи?. Померло 20 осіб. Одужали від Коронавірусноі? інфекціі? 152 людини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)