Вiдповiдi на питання про "закриття" Давидова через коронавiрус та ряд важливих питань...

Дата: 04.05.2020 21:21

У час максимальної насиченості простору інформаційними повідомленнями дуже важко зрозуміти де достовірна інформація, а де маніпуляції, популізм чи відверта брехня.
Ми надаємо відповіді на найпоширеніші запитання про ситуацію, що склалася у Давидові.

Запитання... Володимир Керницький звернувся до ЛОДА з проханням «закрити» село Давидів через коронавірус?

• ЦЕ НЕПРАВДА!!!

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій-заступник голови ЛОДА Іван Собко своїм розпорядженням #8 від 29.04.2020 дав вказівку голові Давидівської ОТГ встановити блок пости на в’їздах та виїздах з Давидова. Що і було зроблено.
І незалежно хто би був сільським головою на даний момент, чи Керницький, чи Іванов, чи Петров дане розпорядження мало виконуватись без обговорення.
Тому не слухайте маніпулятивні інформаційні вкиди про те, що рішення про блок пости було самостійним рішенням органу місцевого самоврядування.

Запитання... За миття вулиць Давидова дезрозчином було оплачено кошти з місцевого бюджету?

?ЦЕ НЕПРАВДА!!!
09 квітня та 30 квітня 2020 року влада міста Львів надала Давидівській сільській раді БЕЗКОШТОВНО спецтранспорт, котрий дезрозчином обробляв вулиці Давидова.
Інформація про буцімто якісь проплати і навіть було вказано цифри у 90 000 грн - це усе брехня та знову ж таки маніпуляція і спроби ввести в оману місцевих жителів!

Запитання... Місцева влада поставила блоки на в’їздах у Давидів та на цьому «відмила кошти»?

• ЦЕ НЕПРАВДА!!!

Зусиллями директора КП Давидівське Мар’яна Камінського, а також місцевих жителів, котрі БЕЗКОШТОВНО посприяли сільській раді було встановлено блоки на дорогах. За що ми вдячні Сахринь Я. та Біді І.
Не слухайте різні чутки про «відмиття коштів». Давидівська сільська рада усі закупівлі здійснює прозоро і публікує це на відповідному порталі.

Запитання...У Давидові велика кількість тих, хто захворів на коронавірус?

?ЦЕ ПРАВДА!!!
У Давидові станом на 04.05. зареєстровано 23 випадки хворих на коронавірусну хворобу, виявлено 8 епідвогнищ та встановлено близько 140 контактних осіб. Це приблизно половина усіх випадків зареєстрованих у Пустомитівському районі. Це багато! Тому не можна нехтувати усією серйозністю ситуації.

Запитання... Обласне керівництво наполягало на «закритті» села Давидів та повній ізоляції?

• ЦЕ ПРАВДА!!!

Першочергово планувалось ізолювати село Давидів та повністю обмежити в’їзд та виїзд. Однак, за наполяганням сільського голови цю жорстку міру було скасовано.

Запитання...Сільська рада заявила, що буде тестувати на covid-19 усе населення Давидова без виключення?

• ЦЕ НЕПРАВДА!!!

Жодного разу не було сказано про те, що тестуватимуть усіх без виключення. Ми говорили про те, що тести робитимуть контактним особам, особам із підозрою та особам в групі ризику (наприклад продавцям магазину). Станом на 03.05. було відібрано 116 зразків для лабораторного дослідження!

Запитання... Сільська рада зобов’язана придбати ПРЛ-тести та реагенти для них для потреб населення громади?

• ЦЕ НЕПАРАВДА!!!

Ми вже писали про різницю між ПРЛ-тестами та експрес тестами на коронавірусну інфекцію.
Зробити аналіз методом ПРЛ можна лише в умовах спеціально облаштованих лабораторій. Наша громада не має такої лабораторії, інші громади також. Окрім того, собівартість одного такого дослідження становить близько 2000 грн і воно здійснюється безкоштовно для тих, хто звернувся із підозрою. Або платно усім бажаючим у приватних лабораторіях.

Запитання... Сільська рада дезінфікує під’їзди багатоповерхівок?

• ЦЕ ПРАВДА!!!

КП Давидівське здійснює роботи з дезінфекції під’їздів багатоповерхівок у Давидові. Ми вдячні ТОВ Флексорес, котре БЕЗКОШТОВНО надало близько 300 літрів спецрозчину.

Запитання... Давидівська сільська рада немає чіткого плану дій стосовно ситуації, що склалася у Давидові?

• ЦЕ НЕПРАВДА!!!

Сільська рада спільно із Пустомитівської РДА та Львівською ОДА напрацювала конткретні заходи стосовно ситуації, що склалась. Однак, у критичних випадках розпорядження ЛОДА залишатимуться пріоритетними.

Запитання... Головний лікар Давидівської ОТГ здійснювала прийом хворих, будучи хворою на коронавірус?

• ЦЕ НЕПРАВДА!!!

Ірина Гнатів не здійснювала прийому хворих. Усі контактні особи Ірини Леонідівни отримали негативні результати тесту. Проявіть людяність і не поширюйте брудних чуток.

Запитання...Сільська рада відмовляється називати прізвища тих, хто захворів на коронавірус?

• ЦЕ ПРАВДА!!!

Так, ми не надаватимемо жодних особистих даних осіб, хто захворів. Це, по перше, неетично, а по друге, протизаконно. Тому просто дотримуйтесь карантину.

Запитання... Захворіти на коронавірус може будь хто?

• ЦЕ ПРАВДА!!!

Кожен з нас може захворіти! Будьте пильними і будьте ЛЮДЬМИ!

УСІМ ЗДОРОВ‘Я!!!