Сьогодні у селах Давидів та Пасіки-Зубрицькі працювала техніка, що здійснювала дезінфекцію вулиць.
Дата: 09.04.2020 17:44
Кількість переглядів: 411
РАЗОМ ПОДОЛАЄМО НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВІРУС????
Сьогодні у селах Давидів та Пасіки-Зубрицькі працювала техніка, що здійснювала дезінфекцію вулиць.
У вівторок в межах онлайн наради голів ОТГ, сільських голів та мера міста Львів, сільський голова Володимир Керницький звернувся із проханням посприяти у санітарній обробці вулиць населених пунктів нашої громади. Андрій Садовий відгукнувся і сьогодні ми вже маємо результат.
Щиро дякуємо Андрій Садовий за надану допомогу та підтримку, адже тільки спільними зусиллями можна протистояти пандемії коронавірусу. Сподіваємося на дружню співпрацю і надалі.
На черзі санітарна обробка дезінфікуючими засобами транспортних зупинок, громадських місць та вулиць решти населених пунктів громади, що здійснюватиметься працівниками КП "ДАВИДІВСЬКЕ".
У свою чергу, звертаємося до мешканців громади із проханням дотримуватися карантину.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/998d04394ceb0225aced2c4030123fc4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f1044e7bb99f5b9c4354975048d09d93.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f3dcfe2acdf8f0ff8e767399b846a13f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/e767f068ab0f52e4e6913edb69a91026.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/06b9ee65023bf811d30c78f596dda559.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/df07784908986fa4bacdf034f8fb0652.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6c88c5ac27b6b94b3a4d3cb83c577672.jpg)
« повернутися