Сьогодні у селах Давидів та Пасіки-Зубрицькі працювала техніка, що здійснювала дезінфекцію вулиць.

Дата: 09.04.2020 17:44

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВІРУС????

У вівторок в межах онлайн наради голів ОТГ, сільських голів та мера міста Львів, сільський голова Володимир Керницький звернувся із проханням посприяти у санітарній обробці вулиць населених пунктів нашої громади. Андрій Садовий відгукнувся і сьогодні ми вже маємо результат.

Щиро дякуємо Андрій Садовий за надану допомогу та підтримку, адже тільки спільними зусиллями можна протистояти пандемії коронавірусу. Сподіваємося на дружню співпрацю і надалі.

На черзі санітарна обробка дезінфікуючими засобами транспортних зупинок, громадських місць та вулиць решти населених пунктів громади, що здійснюватиметься працівниками КП "ДАВИДІВСЬКЕ".

У свою чергу, звертаємося до мешканців громади із проханням дотримуватися карантину.

Львівська міська рада

#все_буде_добре