З 1квітня до 30 червня 2020 року на водоймах встановлено заборону на лов риби та інших водних біоресурсів
Дата: 09.04.2020 10:10
Кількість переглядів: 465
Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації інформує про встановлення весняно-літньої заборони на ловлю риби та інших водних біоресурсів!
З 1 квітня до 30 червня 2020 року на водоймах Львівської області розпорядженням голови облдержадміністрації встановлено весняно-літню заборону на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах.
Мета - посилення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів, попередження і недопущення порушень Правил любительського та спортивного рибальства на водоймах Львівської області.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/4dcbf01dc822d6813c75c0b517dbe569.jpg)
« повернутися