Надання адміністративних послуг тимчасово призупинено!

Дата: 25.03.2020 11:04

У зв'язку із введенням стану надзвичайної ситуації у Львівській області,  унаслідок епідемії коронавірус у Давидівській ОТГ буде тимчасово призупинено надання адміністративних послуг!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС Давидівської сільської ради ОТГ вжито відповідні заходи обмеження прийому фізичних осіб органами, закладами? установами, організаціями, що забезпечують надання адміністративних послуг.

Як невідкладні визначено адміністративні послуги з реєстрації актів цивільного стану, а саме свідоцтво про смерть.

Юридичним особам забезпечено надання адміністративних послуг дистанційно.