ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ про коронавірус...

Дата: 20.03.2020 22:19

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ

За оперативною інформацією, за цей день, 20 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію з'явилось ще десять пацієнтів.

Про це повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник.

До інфекційної лікарні госпіталізували 8 осіб з міст: Львів, Стрий, Пустомити, а також Кам’янка - Бузького району і Тернопільської області.

Інші двоє хворих- з Золочівського району та міста Львова знаходяться на самоізоляції.

Здійснюється обстеження пацієнтів, аналізи на COVID-19 будуть відібрані, після чого їх відправлять в Київ.

Зараз на госпіталізації у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 37 осіб.

На самоізоляції знаходяться 7 осіб.

У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції.

Стан усіх хворих - стабільний.

Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі.

Загалом на Львівщині із підозрою COVID- 19 звернулося 54 особи.

За результатами тестів у 8 пацієнтів не підтвердилось діагнозу коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 44 особи.