На території Львівської області обмежили транспортні перевезення!


На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211» на території Львівської області з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року буде припинено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.
Виконання вище вказаної Постанови є обов’язковим на всій території України.
З 12 години дня, заборонено приміські, міжміські, внутрішньообласні, міжобласні транспортні перевезення. Йдеться про регулярні і нерегулярні транспортні перевезення пасажирів. Ця заборона не розповсюджується на звичайний автомобільний транспорт. Вона стосується саме перевезень пасажирів, не вантажів. Якщо говорити про місто, то ця постанова також забороняє перевезення пасажирів - понад 10 осіб у одно траспортному засобі: автобусі, тролейбусі, трамваї", - наголосив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.
Окрім того, заступник наголошує, що перевізникам необхідно дотримуватися жорстких карантинних норм.

Відтак, з сьогоднішнього ранку, відбулися відповідні зміни у чинне Законодавство України, яке перебачає штрафні санкції, кримінальну та адміністративну відповідальність за недотримання цих норм.

Звертаємо увагу, що згідно з проєктом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», який 17.03.2020 року був прийнятий на позачерговому пленарному засіданні Верховної ради України внесено зміни до статті 325 Кримінального кодексу України відповідно до якої порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі.