Важлива інформація від ЦПМСД Давидівської сільської ради ОТГ!

Дата: 16.03.2020 20:48

Усі ми знаємо про всеукраїнський карантин, спричинений спалахом коронавірусу COVID-19. Звичайно, він торкається кожного без винятку громадянина України.

Відповідно, медичні заклади Давидівської ОТГ також переходять у режим карантину.

У цей період:
 просимо не планувати відвідини амбулаторій та ФАПів, а у разі нездужання, залишатися вдома та зателефонувати до сімейного лікаря;
 у разі необхідності фахової консультації, отримання довідки, отримання рецептів за програмою "Доступні ліки" - просимо саме - телефонувати до вашого сімейного лікаря
 якщо на вашу думку, без приходу в амбулаторію вам не обійтись - будь ласка, спершу зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

Також просимо мешканців, які останнім часом відвідували іноземні держави та нещодавно повернулися в Україну, просимо повідомити свого сімейного лікаря для отримання інструкцій та самоізолюватися у себе в домівці, як мінімум на 14 календарних днів.

Найперше пам'ятаємо, що панікувати - це останнє, що можна робити.
Мийте руки, сидіть вдома і жоден вірус не буде страшний!
Все буде добре!