Пенсійний фонд інформує!

Дата: 17.03.2020 09:08

Відповідно до рішення засідання обласної комісії
з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА,
з 16 березня до особливого розпорядження скасовується проведення особистих прийомів громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування та максимально обмежується пересування громадян в громадських місцях.
У зв’язку з цим,Сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області переходять на особливий режим роботи.
Прийом громадян буде проводитися за наявності у відвідувача захисної маски та
за умови, що вирішити дане питання дистанційно не можливо
(оформлення документів для виплати допомоги
на поховання та отримання виготовленого пенсійного посвідчення).
Одночасно повідомляємо, що послуги з пенсійного забезпечення можна одержати за допомогою електронної комунікації:
на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua),
через електронну пошту pstmt@lv.pfu.gov.ua
та гарячу телефонну лінію ( код 03230 тел. 4-10-83), а також звернувшись до Сервісного центру у письмовому вигляді (81100, м. Пустомити, вул. Шевченка, 13)