Навчання щодо підготовки проєктів ДФРР на 2021 рік
Дата: 19.02.2020 16:05
Кількість переглядів: 378
Навчання щодо підготовки проєктів ДФРР на 2021 рік
Агенція регіонального розвитку Львівської області спільно з Департаментом економічної політики Львівської ОДА сьогодні провели цікавий і вагомий для економічного розвитку громад Львівської області семінар.
Мета заходу - здійснити якісну підготовку спеціалістів економічної галузі щодо написання проєктів і їх подання на конкурс Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік.
Представниками від Давидівської ОТГ були начальник відділу економічного розвитку торгівлі та інвестицій Pavlo Tomych і спеціаліст відділу Olia Bubenchyk.
Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА 2021 РІК.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/a25d4294940c64c8b98bea4ddae733c9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f75e1069b5e2ebd9b09e1b5a959507ef.jpg)
« повернутися