Пропонуємо Вашій увазі відпочинок на курорті "Сонячний берег" (Болгарія) у період липень-серпень.

Дата: 28.01.2020 17:41

До уваги мешканців!

Набираємо групу дітей віком до 14 років і дорослих (за бажанням).

• Для дітей пільгових категорій путівка буде оплачуватися за кошти Давидівської сільської ради ОТГ, але вартість проїзду оплачують батьки.

• Для мешканців не пільгових категорій вартість проїзду і путівку доведеться оплатити за власний кошт.

Щоб подати заявку і з'ясувати деталі звертайтеся до заступника сільського голови з гуманітарних питань Давидівської сільської ради ОТГ Кіт Зіновії Михайлівни особисто або за телефоном +380673880035

Термін подачі заявки до 1 березня 2020 року.

Перелік пропозицій...

1. Табір "Сamelot Residence". Для дітей віком до 18 років вартість за 7 ночей/8 днів становить 140 євро. На 9 ночей/10 днів - 180 євро. Для дорослих вартість на 7 ночей/8 днів становить 161 євро. На 9 ночей/10 днів - 207 євро.

2. Табір "Aparthotel Arabella". Для дітей до 18 років вартість на 7 ночей/8 днів становить 147 євро. На 9 ночей/10 днів - 189 євро. Для дорослих вартість на 7 ночей/8 днів становить 168 євро. На 9 ночей/10 днів - 216 євро. Вартість проїзду за одне посадкове місце становить 70 євро або 65 євро (при викупі до 1 березня).